Nail Lojra Studio > Mini vendosur manikyr dhe tatuazh

Mini-vendosur-manikyr-dhe-tatuazh Ky grup i klasike manikyr gjithashtu ju lejon të bëni tatuazhe në duart e konsumatorëve. Për të zgjedhur një polish bizhuteri, apo tatuazhet, klikoni mbi pika.

Më pëlqen

Unë i urrej

Dashuri : 248
Urrej : 65
Vota : 313
9